Kategorie
Stawy i kości Zdrowie

Veniselle – test, recenjza, opinie dotyczące żelu

Veniselle to krem na bazie naturalnych ekstraktów, który rozwiązuje irytujący i nieestetyczny problem żylaków.

Veniselle - test, recenjza, opinie dotyczące żelu


Oprócz tego, że żylaki są obiektywnie nieestetyczne – widok ud i łydek z widocznymi niebieskawymi śladami z pewnością nie jest przyjemny – są również bolesne. I o ile zimą można używać ciężkich, nieprzezroczystych pończoch elastycznych, to latem, kiedy ubrania są krótsze i mamy tendencję do odsłaniania nóg, oto one, wyskakujące spod spódnicy w pełnym świetle.

Problem żylaków jest bardziej powszechne niż mogłoby się wydawać, według badań i badań w tej dziedzinie, szacuje się, że 2 na 10 kobiet średnio po 40 roku życia mają problemy z żylakami, co oznacza, że w niektórych przypadkach żyły pojawiają się nawet w młodszym wieku.

Aby rozwiązać, lub przynajmniej ograniczyć, ten problem , różne rodzaje kremów zostały wprowadzone na rynek , które obiecują pomóc rozwiązać żylaki przez uczynienie ich mniej zauważalne. Jednym z nich jest Veniselle, naturalny produkt, który działa skutecznie i bez skutków ubocznych.

Przyjrzyjmy się bliżej, jak ten krem działa na żylaki, jakie składniki aktywne czynią go skutecznym i jak kupić ten produkt.

Veniselle – co to jest i jak działa?

Veniselle - co to jest i jak działa?

Veniselle ma postać żelowego kremu, którego zadaniem jest złagodzenie klasycznych objawów żylaków. Produkt zmniejsza obrzęk dotkniętego obszaru i uczucie mrowienia. Wykonany jest z wyłącznie naturalnych składników, a wiec nie ma skutków ubocznych.

Dzięki ukierunkowanemu i zdecydowanemu działaniu Veniselle nie tylko poprawia sytuację, ale w niektórych przypadkach całkowicie rozwiązuje problem, dzięki doskonałej mieszance naturalnych składników. Zobaczmy je w następnym akapicie.

Veniselle – jakie są zalety i efekty stosowania?

Krem, który oczywiście powinien być stosowany miejscowo na obszar występowania problemu, będzie działał na kilka sposobów:

 • wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń żylnych
 • wspomaga prawidłowy drenaż likwidując zastoje płynów na udach
 • poprawia krążenie krwi
 • reguluje ciśnienie, a więc i przepływ krwi
 • zapobiega tworzeniu się zakrzepów.

Veniselle – jaki jest skład kremu?

Veniselle - jaki jest skład kremu?

Ważne jest, aby spojrzeć na skład kremu, aby zrozumieć, jak faktycznie udaje mu się działać tak skutecznie. Jak już powiedzieliśmy jest on całkowicie naturalny i opiera się na ekstraktach roślinnych i owocach.

 • Oczar wirginijski: jest to typowa amerykańska roślina charakteryzująca się małymi żółtymi kwiatami podobnymi do kwiatów mimozy. W kremie ma za zadanie zwalczać kruchość naczyń włosowatych, dzięki swoim właściwościom ściągającym, flebotonicznym, krwiotwórczym, obkurczającym naczynia krwionośne i przeciwbólowym.
 • Dzika róża: obecna w wielu preparatach kosmetycznych, substancja ta jest szczególnie bogata w witaminę C i biloflawonoidy. Te dwa aktywne składniki mają zdolność do ochrony tkanki łącznej przed starzeniem się i utrzymują ciśnienie tętnicze na niskim poziomie, co jest przyczyną obrzęków żył. Ma również silny wpływ stymulujący na produkcję kolagenu.
 • Bluszcz: znany głównie jako roślina ozdobna, być może nie każdy wie, że bluszcz jest bogaty w terole, aponiny i flawonoidy, które mają zdolność do uelastyczniania skóry i zapobiegania zastojowi płynów, które powodują obrzęk charakterystyczny dla tego problemu.
 • Borówka: bardzo bogata w antocyjany i przeciwutleniacze, borówka o typowym fioletowo-niebieskim kolorze zapewnia intensywną ochronę skóry, tkanki łącznej i naczyń włosowatych, działając jako bariera przed wolnymi rodnikami. Konsekwencją tego jest większa sprężystość i elastyczność tkanek.

Veniselle – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Całkowicie naturalny skład tego produktu sprawia, że jest on generalnie wolny od skutków ubocznych i przeciwwskazań. Zastosowane naturalne ekstrakty zostały dokładnie przebadane w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa.

Jedynym wyjątkiem są pacjenci z niskim ciśnieniem krwi, dla których krem nie jest zalecany, ponieważ może jeszcze bardziej obniżyć ciśnienie krwi.

W przypadku wcześniejszego usuwania żylaków, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Należy również uważać, aby nie stosować kremu na otwarte rany lub blizny, gdzie skóra jest bardzo wrażliwa.

Veniselle – jak stosować? Instrukcja i ulotka

Veniselle - jak stosować? Instrukcja i ulotka

Stosowanie jest bardzo proste i należy je wykonywać dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Aby potrzymać najlepsze efekty postępuj w następujący sposób:

 • dokładnie oczyścić skórę, a następnie osuszyć miękką ściereczką
 • wyjąć niewielką ilość produktu z opakowania.
 • nałożyć produkt na obszar dotknięty chorobą, delikatnie masując aż do całkowitego wchłonięcia, w celu pobudzenia mikrokrążenia i eliminacji płynów, jak również ułatwienia wchłaniania produktu.

Po zakończeniu aplikacji zauważysz, że krem całkowicie się wchłonął, a skóra pozostaje gładka i miękka, ale przede wszystkim nie tłusta, dzięki czemu możesz się ubrać bez obaw, że poplamisz ubranie.

Veniselle – opinie i recenzje z forum

Problem żylaków jest bardzo poważny, dlatego też, gdy nowy produkt osiąga szczyt sprzedaży w krótkim czasie, oznacza to, że obiecane wyniki są dostarczane szybko. Dlatego właśnie Veniselle jest obecnie najlepszym produktem na żylaki na rynku.

Korzyści oferowane przez tę szczególną mieszankę składników można docenić w bardzo krótkim czasie. Ból i obrzęk, pierwsze dokuczliwe objawy, jak również ekspozycja żył, szybko zmniejszają się i całkowicie znikają, dzięki czemu można z radością pokazać swoje nogi ponownie.

Niektóre z kobiet, które kupiły i używały tego produktu chciały podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, wydając opinię, w której wyrażają swoje przemyślenia na ten temat, przeczytajmy niektóre z nich. 

Oto opinie i recenzje znalezione na forum:

„Kilka lat temu zaczęłam zauważać coraz wyraźniejsze pierwsze żyły, brzydkie niebieskawe ślady stawały się coraz bardziej widoczne. Próbowałam wszystkiego, od suplementów po tabletki i wszelkiego rodzaju kremy miejscowe. Potem miałam szczęście wypróbować żel Veniselle i już po pierwszym użyciu zdałam sobie sprawę, że to zupełnie inny produkt. Od razu poczułam przyjemne uczucie lekkości i świeżości. Po krótkim czasie zauważyłam, że żyły wracają, a dziś już ich całkowicie nie ma. Jestem bardzo zadowolona, dzięki Veniselle wreszcie rozwiązałam swoje problemy z żylakami.”

„Jak tylko zobaczyłam pierwsze wyskakujące żyły, natychmiast użyłam Veniselle, moja starsza siostra już go używała, a ja działałam z wyprzedzeniem. Na szczęście natychmiast znalazłem odpowiedni produkt do leczenia żylaków!”

Veniselle – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Veniselle - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Veniselle jest produktem ekskluzywnym i oryginalnym. Jeśli chcesz go kupić i mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, wszystko, co musisz zrobić, to złożyć zamówienie na oficjalnej stronie internetowej. Krem nie jest sprzedawany w żadnym sklepie fizycznym ani w ogólnym handlu elektronicznym. Ma to na celu zapewnienie, że klient otrzymuje oryginalny produkt, a nie imitację, która nie jest tak skuteczna.

Z drugiej strony, jeśli przejdziesz do Oficjalnej Strony, będziesz mógł przeczytać pełny opis produktu ze wszystkimi jego szczegółowymi cechami, a na dole strony znajdziesz formularz do wypełnienia, w którym możesz złożyć zamówienie zakupu. W formularzu poprosimy Cię tylko o kilka danych osobowych przydatnych do sprzedaży i wysyłki: imię i nazwisko, pełny adres oraz numer telefonu.

Po wypełnieniu formularza i wysłaniu zamówienia, otrzymają Państwo telefon od operatora w celu potwierdzenia sprzedaży i uzgodnienia warunków dostawy. W ciągu kilku dni roboczych otrzymasz przesyłkę bezpośrednio do domu bez dodatkowych kosztów wysyłki. Płatność może być dokonana za pobraniem.Co to są żylaki?

Żylaki to żyły, które stają się duże, poskręcane i opuchnięte. Są one powszechne na tylnej części łydek, kolan i ud. Są spowodowane przez zawory w żyłach, które nie działają prawidłowo. Powoduje to gromadzenie się krwi i wzrost ciśnienia w żyłach nóg. Zwiększone ciśnienie powoduje, że żyły rozciągają się, powiększają, puchną i skręcają.

Co zwiększa moje ryzyko wystąpienia żylaków?

 • Ciąża
 • Występowanie żylaków w rodzinie
 • Nadwaga lub otyłość
 • Wiek 50 lat lub więcej
 • Siedzenie lub stanie przez długie okresy czasu
 • Noszenie obcisłych ubrań

Jakie są oznaki i objawy żylaków?

Objawy mogą się nasilać po dłuższym staniu lub siedzeniu. Mogą wystąpić którekolwiek z poniższych objawów:

 • Niebieskie, fioletowe lub wybrzuszone żyły na nogach
 • Ból, obrzęk lub skurcze mięśni nóg
 • Uczucie zmęczenia lub ciężkości w nogach

Jak diagnozuje się żylaki?

Twój dostawca usług medycznych zbada Twoje nogi i zapyta o historię choroby. Może być konieczne wykonanie badań, takich jak USG Doppler lub duplex scan. Badania te pokazują żyły i zastawki oraz jak krew przez nie przepływa. Badania te mogą również wykazać, czy istnieje blokada lub skrzep krwi.

Jak leczone są żylaki?

Celem leczenia jest zmniejszenie objawów, poprawa wyglądu i zapobieganie dalszym problemom. Leczenie będzie zależało od tego, które żyły są dotknięte i jak poważny jest twój stan. Może być konieczne wykonanie zabiegów w celu leczenia lub usunięcia żylaków.

Na przykład, lekarz może wstrzyknąć roztwór lub użyć lasera do zamknięcia żylaków. Może być również wykonana operacja usunięcia długich żył. Poproś swojego pracownika służby zdrowia o więcej informacji na temat procedur stosowanych w leczeniu żylaków.

Co mogę zrobić, aby zmniejszyć objawy żylaków?

 • Nie należy siedzieć ani stać przez długie okresy czasu. Może to spowodować gromadzenie się krwi w nogach i pogorszyć objawy. Zginaj lub obracaj kostki kilka razy na godzinę. Spaceruj przez kilka minut co godzinę, aby pobudzić krążenie krwi w nogach.
 • Nie krzyżuj nóg podczas siedzenia. Zmniejsza to przepływ krwi do stóp i może pogorszyć objawy.
 • Utrzymuj zdrową wagę. Nadwaga lub otyłość mogą pogorszyć stan żylaków. Zapytaj swojego lekarza, ile powinnaś ważyć. Poproś go lub ją o pomoc w stworzeniu planu odchudzania, jeśli masz nadwagę.
 • Noś pończochy uciskowe zgodnie z zaleceniami. Pończochy są ciasne i wywierają nacisk na nogi. Poprawiają one przepływ krwi i pomagają zapobiegać zakrzepom.
 • Zacznij stosować kremy takie jak Veniselle. Pomogą Ci zmniejszyć widoczność żylaków.
Veniselle - test, recenjza, opinie dotyczące żelu