Polityka Prywatności MetroHealthResearch.org

Data ostatniej aktualizacji: 8 czerwca 2023

Witaj na stronie MetroHealthResearch.org! Szanujemy Twoją prywatność i zobowiązujemy się do jej ochrony. Poniżej znajduje się nasza polityka prywatności, która wyjaśnia, jakie informacje zbieramy, jak je wykorzystujemy i jak zapewniamy ich bezpieczeństwo.

Informacje, które zbieramy

Podczas korzystania z naszej strony, możemy poprosić Cię o podanie określonych informacji osobowych, które mogą być użyte do kontaktu lub identyfikacji. Informacje osobiste mogą obejmować, ale nie ograniczają się do, imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i adresu IP.

Jak wykorzystujemy Twoje dane

Informacje, które od Ciebie zbieramy, mogą być wykorzystane w następujący sposób:

  • Personalizacja doświadczeń użytkowników: Twoje informacje pomagają nam lepiej reagować na Twoje indywidualne potrzeby.
  • Poprawa naszej strony: Ciągle staramy się poprawić ofertę naszej strony internetowej na podstawie informacji i opinii, które od Ciebie otrzymujemy.
  • Poprawa obsługi klienta: Twoje informacje pomagają nam w skuteczniejszym reagowaniu na Twoje prośby o obsługę klienta i potrzeby wsparcia.
  • Wysyłanie okresowych e-maili: Podany adres e-mail może być wykorzystany do wysyłania informacji, aktualizacji dotyczących Twojego zapytania, powiązanych informacji o produkcie itp.

Ochrona Twoich danych

Przykładamy dużą wagę do ochrony Twoich danych. Implementujemy różne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, gdy wprowadzasz, przesyłasz lub uzyskujesz dostęp do swoich danych.

Cookies

Używamy plików cookie, aby zrozumieć i zapisać Twoje preferencje na przyszłe wizyty, co pozwala nam oferować bardziej spersonalizowane doświadczenia przeglądania.

Ujawnianie danych osobowych

Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie transferujemy na zewnątrz Twoich danych osobowych. Nie dotyczy to zaufanych stron trzecich, które pomagają nam w prowadzeniu naszej strony internetowej i obsłudze naszych użytkowników, o ile te strony zobowiązują się do utrzymania poufności tych informacji.

Zgoda

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt.

Zmiany w Polityce

MetroHealthResearch.org zastrzega sobie prawo do modyfikacji tej Polityki Prywatności w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany zostaną odpowiednio oznaczone na tej stronie.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzasz nas korzystając z naszej strony. Twój komfort i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem.

Zespół MetroHealthResearch.org

MetroHealth_logo
MetroHealth_logo